Плямко Надіяcover

Плямко Надія

Київ

+380635107579nadya.plyamko@gmail.com

Суперсили: Поєдную власноруч створену 2D і 3D-графіку та анімацію, використовуючи Photoshop, Zbrush, Blender 3d. Можу створити історію як для одного зображення , так і для відеоряду, наприклад, кліпу. Для кожного проекту застосовую арт-директорські навички із вибору кращого стилю для проекту із багатьох своїх напрацьованих технік. За потребою роблю супровідне дизайнерське оформлення (типографіка, верстка, та ін. у Adobe Illustrator) та додрукарську підготовку.

Досвід роботи: Розробляла візуальну комунікацію для благодійних шкільних фестивалів від фундації Дирини Жолдак у 2020 р. Візуальна комунікація для музичного фестивалю Республіка в 2019 році. Приймала участь в якості ілюстратора у благодійному проекті "Добра листівка", що збирає кошти для дітей, які потребують допомоги. З 2008 року співпрацюю з різними українськими музикантами, книжковими видавцями і періодичними виданнями у якості ілюстратора. З 2007 року займаюсь виставковою діяльністю, як сучасний митець, так і в якості ілюстратора.

Мені здається, що наша країна заслуговує на сучасний вигляд, який формують ініціативи всіх можливих форматів. Форма має в наш час не менше значення, ніж наповнення. Якими би альтруїстичними ідеями не був наповнений проект, він потребує якісної презентації, яка зацікавить глядача свіжістю та емоціїністю.

Вміння та навички: Виконую роботу в найкоротші сроки. Зазвичай пропоную різні варіанти реалізації задачі. Для знахождення спільної мови з замовником стараюсь максимально конкретизувати його потреби та області інтересів.

Цінності: Створювати нове у співпраці завдяки об'єднанню свого типу мислення с іншим. Викликати у глядача різні почуття та естетичне задоволення. Проявлення і вираження своїх сильних мистецьких особливостей.

Ще анкети