Мистецька резиденція ім. Назарія Войтовича

Мистецька резиденція ім. Назарія Войтовичаcover
Мета проєкту підтримувати молодих українських митців у професійному розвитку через програми резиденцій та обмінні програми з іноземними інституціями. Розвивати місцеву громаду та робити доступнии практики сучасного мистецтва. Розвивати сучасні практики комеморації та працювати над історіями у локальному контексті.

МРНВ - майстерня-резиденція для молодих митців. Заснована на честь наймолодшого Героя Небесної Сотні Назарія Войтовича у його рідному селі. Протягом 2017-2021 років проведено 3 всеукраїнських, 4 міжнародних програми, з яких 6 офлайн та 1 онлайн. Проведено 9 виставок, Збараж, Тернопіль, Київ, Берлін. Проєкт на платформі \"Велика Ідея\" у 2017 році зібрав внески 102 доброчинців.

Проєкт було ініційовано разом з ГО "Родини Героїв Небесної Сотні". В результаті співпраці з громадою та розвитку проєкту, його було взято на баланс Збаразької громади.

Додаткова інформація

Локація:

с. Травневе, Збаразько ТГ, Тернопільщина, Україна

Учасники:

Митці традиційних та сучасних медіумів на початку своєї кар'єри.

Бюджет:

1 000 000 грн.

Спонсори:

"Велика Ідея", МФ "Відродження", УКФ, БФ "Мрія", "Опілля"

Партнери:

Локальні партнерства: Музей \"Збаразький замок\", Тернопільський обласний художній музей, Галерея \"Бункермуз\", Медіа-лаб Тернопіль, ГО МЦР \"Міст\". Міжнародні партнерства: KAIR (Кошице, Словаччина), Schefhof (Мюнхен, Німеччина).

Ще проєкти

Складнощі переходуcover

Липень - грудень 2021

Складнощі переходу
Транзитний Діалог 2019-2021cover

Липень 2019 - грудень 2021

Транзитний Діалог 2019-2021