Artist is Absent у віртуальній реальності
від Людмила Ничай
![](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fcdn.sanity.io%2Fimages%2F1opoaj47%2Fproduction%2F490ce8359d1489de41224948ab115b9578f9f2d5-1920x1080.webp&w=3840&q=90)
Цього року у нас багато змін, чудових стартів та нових знайомств. Багато чого ми зробили наперекір, дещо завдяки пандемії та її наслідкам. Наприклад, абсолютно фізичну програму NVAIR, перетворили на простір у віртуальній реальності. Дякуючи Інституційній підтримці від Український культурний фонд ми зустрілись з учасниками програми 17 грудня , як у старі добрі часи, але з дотриманням всіх карантинних вимог, у амфітеатрі Kooperativ. Випробували шоломи віртуальної реальності та дізнались про досвід та перспективи мистецьких мобільних проєктів у нових умовах. Прогнози невтішні, тож нам усім не буде зайвим опановувати онлайн інструменти та освоїтись у вітруальному просторі надовго.