Проєкт - Джеря

А завтра була воля

Автор
Ірина Правило
Дата
Місцезнаходження
Київська, Черкаська, Одеська, Вінницька області України

Oпис

Кінопроєкт створення психологічної історичної драми за мотивами повісті І.С. Нечуя-Левицького \"Микола Джеря\". Досліджено основні локації, відзнято перше настроєве відео, створено 5 драфтів літературного сценарію, розпочато кастинги, проведено перші презентаційні заходи у Київській, Вінницькій та Одеській областях. Від початку кінопроект отримав велику увагу від представників загальнонаціональних та регіональних ЗМІ. Аудиторія соціальних мереж постійно активно зростає. Нині проект перебуває на стадії розробки та формування виробничих департаментів.

Мета

Проєкт реалізується з метою осмислення та кінематографічного переосмислення літературного твору \"Микола Джеря\" І.Нечуя-Левицького з скарбнички культурної спадщини України.

Партнери

OdesaFilm Office, Одеса. Літературно-меморіальний музей І. С. Нечуя-Левицького у селі Стеблів. КіноПоділля, Вінниця, Громадська організація "Nova Ukraine", США. "Ukrainians in Toronto", Канада.

Зацікавлені сторони

Представники творчих професій художники, музиканти, літератори, архітектори, дизайнери, історики, етнографи, археологи, студенти та викладачі гуманітарних факультетів ВНЗ, коледжів.

Спонсорство

"Велика Ідея", МФ "Відродження"

Авторка та режисерка міжнародних кінопроектів “Моє дитинство” та “Джеря”, режисерка проєкту інтерактивної мапи “Шляхами мандрівної капели. Розстріляні голоси” та проєкту “Світи. Народи. Історія кримських татар”. Вважає, що найважливіше в житті знайти своє покликання.

Ірина Правило
Ірина Правило
Кінорежисерка, продюсерка.

Більше проектів

Складнощі переходу

Проєкт є продовженням "Транзитний Діалог 2019-2021. Робота зі змінами в демократичний спосіб". Росія вибула з проєкту у звʼязку з забороною діяльності німецької партнерської організації на території РФ

Читати далі

Транзитний Діалог 2019-2021

Робота зі змінами в демократичний спосіб

Читати далі

Приєднуйтесь до нас сьогодні

Наш офіс

  • Україна
    вул. Лукянівська, буд. 27 кв.138
    04071, м. Київ