Документальний фільм про війну

від Ірина Правило

Готуємо до виходу фільм про наслідки військової агресії Росії для Київщини.

Відео “War Documentary. Promo short” майбутньої повнометражної документальної картини режисерки Ірини Правило вже можна побачити в мережі. Проєкт присвячено колективному портрету українців, які проживають спільну драму воєнного вторгнення, найбільшого в Європі з часів Другої світової війни. Це історія героїв, які оговтуються після руйнувань на Київщині, об’єднані спільним травматичним досвідом зустрічі з російською агресією, надіями на перемогу та відродження. Проєкт створено за підтримки Українського культурного фонду в рамках проєкту «Воєнний документальний проєкт. Короткометражний промо вебфільм» програми “Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності”. Виробництво повнометражної стрічки здійснює продакшн Right Time Studios, вихід картини заплановано на 2023 рік.

Героями кінопроєкту стали Андрій Галавін, настоятель Храму Святого Апостола Андрія Первозванного (ПЦУ) у м. Буча, який став провідником скорботного паломництва на місце ексгумації тіл на території храму; сім'я Сергія та Наталі Вутянових, які возз’єднуються після страшної російської окупації; Віталій та Сергій (водій та механік БМП Збройних Сил України), які виконують щоденні завдання на передовій в запеклій боротьбі за незалежність країни.

Над створенням майбутньої кінокартини працюють: режисерка, продюсерка, операторка Ірина Правило; оператор, виконавчий продюсер Олександр Мещеряков; композитор Ігор Завгородній; ко-продюсерка Юлія Зіммерманн. Зробіть голос України гучнішим — поширте та підтримайте продовження роботи над фільмом: righttimestudios.com/war-project

Більше оголошень

Документальний фільм про війну

Готуємо до виходу фільм про наслідки військової агресії Росії для Київщини.

Читати далі

Єдиний Кавказ - Єдина Европа

Виграли грант від Креативної Європи на проєкт в Грузії.

Читати далі

Приєднуйтесь до нас сьогодні

Наш офіс

  • Україна
    вул. Лукянівська, буд. 27 кв.138
    04071, м. Київ